Nobile Skrevet 9. januar #1 Skrevet 9. januar https://www.dagbladet.no/nyheter/etter-tragedien-toffe-dager/84076911 En dypt tragisk sak, og kondolerer til pårørende. Men hvorfor skal brannvesenet røykdykke i et hus når det ikke var fare for liv ? Jeg spør av ren uvitenhet. 1
Anonym Frøken Skrevet 9. januar #2 Skrevet 9. januar Utsnitt fra vg sin artikkel. Sitat ''Ifølge brannsjef Håvard Bye var ikke brannen spesielt stor da de første mannskapene kom til stedet og det ble bestemt at man skulle gå inn med røykdykkere. Mens røykdykkerne var inne i huset, utviklet brannen seg plutselig og voldsomt.'' https://www.vg.no/nyheter/i/L4n0Jp/brannsjef-etter-tragedien-noe-uventet-skjedde
Mezzosoprena Skrevet 9. januar #5 Skrevet 9. januar Nobile skrev (6 timer siden): https://www.dagbladet.no/nyheter/etter-tragedien-toffe-dager/84076911 En dypt tragisk sak, og kondolerer til pårørende. Men hvorfor skal brannvesenet røykdykke i et hus når det ikke var fare for liv ? Jeg spør av ren uvitenhet. Fordi de ønsker å slukke brannen.
Snipa Skrevet 12. januar #6 Skrevet 12. januar Det var ønskelig å slokke / begrense brannen, siden det var i et boligfelt og nært flere andre hus, har brannvesenet sagt.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå