Nightrose Skrevet 4. april 2006 #1 Skrevet 4. april 2006 Mitt lille forsøk på en dagbok. Så vi får se hvordan dette går. Mitt humør svinger fra dag til dag, og av og til har jeg altfor mye jeg skulle ha sagt. Jeg er glad i mye rart, og bruker ofte mer penger enn jeg skal.
Nightrose Skrevet 4. april 2006 Forfatter #2 Skrevet 4. april 2006 Hei, så koselig med besøk da Den pengebruken er grusom du. Ikke har jeg mye å leve på i måneden heller, så jeg burde blitt flinkere til å begrense meg... Å dra på byen og plutselig brenne av noen lapper og komme hjem uten noe er ganske vanlig her i gården.
Nightrose Skrevet 5. april 2006 Forfatter #3 Skrevet 5. april 2006 Har vært ute og gått tur i dag. Gikk innom butikken og kjøpte meg noe godt og satte med på en benk ved sjøen. Nydelig vær her nå. Ørkenrottene synes det er varmt og, så de ligger på en gammel vaskeklut ved siden av soveplassen sin helt utslått. Må vel vaske litt klær og greier og. Rydde litt i kaoset mitt.
Nightrose Skrevet 7. april 2006 Forfatter #4 Skrevet 7. april 2006 Ja, da har jeg reist hjem på påskeferie. Deilig å se voffsen igjen og greier. Men det første jeg fikk vite når jeg kom hjem var at mamma hadde ødelagt senga mi Så nå må jeg dele seng med mamma og voffsen :icon_neutral: Alice (voffsen) er blitt litt lat da. Måtte dra henne ut på tur i dag. For annenhver bil som kjørte forbi så du nesten at håpet dukketopp i henne om at det var mamma som kom for å hente henne. Men nå skal hun ut og gå tur hver dag mens jeg er her ihvertfall :icon_smile: Nå skal vi være flinke.
Nightrose Skrevet 8. april 2006 Forfatter #5 Skrevet 8. april 2006 Da var dagen fin igjen. Har vært på shopping med mamma, fått meg to små dråpeplanter, handlet middag (mammas hjemmelagede pizza ), og snacks. Nå har jeg akkurat sett min yndlingsartist på TV, og det gjorde dagen komplett. Unni Wilhelmsen er en gudinne på gitar. Er det flere her inne som er kjempekjempeglad i musikken hennes? Gleder meg til neste gang jeg får gå på konsert med henne. :icon_smile:
Nightrose Skrevet 8. april 2006 Forfatter #6 Skrevet 8. april 2006 Da er det nattatid. Sliten for tiden. Sovner tidlig og våkner delvis tidlig. I morges var Alice krøpet innunder dynen min for å sove litt lengre. Hun liker ikke å stå opp samtidig som mamma, og det gjør ikke jeg heller. Sov godt dere som kikker innom da og ha en god natt
Gjest seroxata Skrevet 11. april 2006 #7 Skrevet 11. april 2006 jaja!! :D unni er utrolig flink!! så her er ei til som liker musikken hennes! for ikke å glemme håret.. sukk :D heihei, forresten
Nightrose Skrevet 12. april 2006 Forfatter #8 Skrevet 12. april 2006 Å, så koselig med besøk da :-D Hei! Misunner henne det håret altså. Riktignok har jeg rødt hår jeg og, men ikke helt sånn Unni-rødt da. Hva er din(e) favoritt Unni sang(er)?
Nightrose Skrevet 12. april 2006 Forfatter #9 Skrevet 12. april 2006 Som sagt tidligere er jeg hjemme på påskeferie. Og i dag har min lillebror bursdag. Han blir jo hele 18år jo!! Så siden mamma har vært på jobb har jeg vært flink å laget to kaker!
Gjest seroxata Skrevet 16. april 2006 #10 Skrevet 16. april 2006 ja, det håret.. sukk.. har litt rødaktig jeg og, tenker på å få det enda rødere, men.. jaja :D jeg liker ganske mange, men den helt definitive favoritten må jo være "won't go near you again" din da?
Nightrose Skrevet 17. april 2006 Forfatter #11 Skrevet 17. april 2006 Da har jeg farget håret rødt igjen, men ikke sånn helt Unni-rødt. Og i dag har jeg lastet ned Varano med Dead End Street som Unni synger på. Fin sang. iTunes butikken er en fin fin ting. :-D I morgen er det mulig jeg drar hjem til Trondheim igjen. Blir litt sliten av å være hjemme. Men jeg har vært flink og hjulpet mamma da. Malt gamle rommet mitt har vi og greier. Men nå skal vi kjøre venninne M til flyplassen, for hun skal hjem til Kristiansand.
Nightrose Skrevet 17. april 2006 Forfatter #12 Skrevet 17. april 2006 Min favoritt Unni sang er nok The Tread. Rører meg dypt. Så nydelig.
Nightrose Skrevet 18. april 2006 Forfatter #13 Skrevet 18. april 2006 Ser ut som jeg har bestemt meg for å dra hjemtil Trondheim i dag gitt. Trist å reise fra boffen da. Men hun prøver jo bare å spise opp halene til ørkenrottene mine. Må jo smake på sier hun. Gleder meg til å se venninne T igjen og. Vi bor riktignok i samme by, men har ikke sett henne hele påska. Så det blir en grei båttur oppover.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå