Trykkikkepåknappen Skrevet 8 timer siden #1 Skrevet 8 timer siden Dersom en tråd etter flere dager blir lagt ut på FB som da er et annet forum, kan man be om å få egne poster slettet?😊 (Det er en smal sak for de som kan å finne personer som skjuler seg bak alias eller er anonyme)
Snublefot62 Skrevet 8 timer siden #2 Skrevet 8 timer siden Trykkikkepåknappen skrev (3 minutter siden): (Det er en smal sak for de som kan å finne personer som skjuler seg bak alias eller er anonyme) Nei det er det ikke.
Rhodiola Skrevet 8 timer siden #3 Skrevet 8 timer siden Hei @Trykkikkepåknappen- Dersom du har opplevd at en tråd er lagt ut på Facebook-siden til forumet, kan du nå ut i Private forumhenvendelser for å høre om oppføringen kan slettes. Det er forumansvarlig som tar seg av forespørselen, da hun har kontroll på Facebook-siden, og i tilfellene jeg har sett pleier hun å fjerne dem på forespørsel fra trådstarter. Hvis man derimot ønsker å få tråden slettet, og ikke bare innlegget på Facebook, når man fremdeles ut i Private forumhenvendelser, men forespørsler om sletting av innhold i forumet er det i utgangspunktet forumets moderatorer som behandler. Rhodiola, adm.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå