Gå til innhold

Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hvor mye kan man søle på et hotellrom før det blir "for mye" eller ekkelt for de som skal rengjøre?

Vi legger håndkle på senga når vi holder på, men det blir jo fort litt gris av væsker som flyter. Hva tenker dere? 

Anonymkode: 09834...875

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Som hotellansatt tenker jeg du tar med et sexlaken som skal forhindre søl i senga når dere har planlagt noe som kan gjøre at det blir gris av væsker som flyter. Flytter det så flyter det gjennom laken og beskyttelsesmadrass, og da trekker det også gjennom trekket til overmadrassen og den må kastes.

Er dere så "heldige" at det ikke trekker gjennom trekker inn til selve overmadrasstrekket og ikke selve overmadrassen så må trekket vaskes. Den er så og si ubrukelig etterpå siden overmadrassen ikke blir helt rett uten å ha blitt ligget på et par netter, siden trekket alltid krymper litt. og da kan det ikke brukes. 

Uansett, blir så de ansatte må ta av dyvåte laken og håndklær fra senga så er det faktisk for mye.

 

Anonymkode: 558c3...064

  • Liker 1
  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

Om dere må grise såpass mye for dere holde dere til sånne sengeaktiviteter hjemme hos dere selv...

Anonymkode: 5a4eb...8de

  • Liker 3
  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

Har jobbet mange år i husøkonomavd på diverse hoteller. Dessverre er vi ofte bort i sånne gjester som griser på rommet. Det er så "enkelt" fordi dere ikke behøver å ta ansvar for noe og ikke ser de som må vaske etter griseriet deres. Veldig usjarmerende men dessverre ikke uvanlig.

Så svaret er naturligvis at dere skal "grise" like mye som du mener er greit dersom du selv skulle ha ryddet og vasket etter noen andre.

Anonymkode: 66514...6d0

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...