Gå til innhold

Mens brudeparet er hos fotografen!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi gifter oss kl. 13.00 og skal til fotografen etter vielsen. Vi regner med å være tilbake til festlokalet innen kl. 16.00 og har tenkt å ha middagen kl. 16.30. Nå trenger vi tips til hva vi kan finne på til gjestene mens vi er hos fotografen? Vi har tenkt til å sette fram litt drikke og noe frukt, men skulle gjerne hatt noen forslag til aktiviteter e.l. som ikke koster så mye. Vi har ingen tilreisende gjester og alle kjenner byen, så kan ikke finne på noe sightseeing.... Takker for svar! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det samme lurer jeg på,så venter spent på svar :sjarmor:

Skrevet

Er helt sikker på at dette temaet var oppe for ikke så lenge siden...

*går ut på jakt...*

Gjest Gjesta
Skrevet

Er det så nødvendig å overstimulere gjestene da? Er sikkert mange som ikke kjenner hverandre, la de få tid til å mingle og bli kjent. Sett evt opp en prosjektor og vis bilder fra livene deres, noe mer enn det ville ikke jeg gjort ut av det

Gjest bolle
Skrevet

Vi har bestilt fotograf i 3 timer fra vielsen starter til etter mottakelsen. Han skal være med til mottakelsen hvor vi tar noe drikke og frukt. Han skal ta situasjonsbilder hele tiden. Mottakelsen skal være ute, på restauranten vi skal ha middagen, så gjestene kan leke med barna, prate, gå på et akvarium som er over gaten for restauranten, spise, drikke, sole seg (får håpe på bra vær) og kose seg. Tror ikke det blir noe problem asså.

Vi skal fotograferes i området rundt restauranten (det er en flott park der og stranden er rett nedenfor), så om de vil, kan de se på at vi blir fotografert. :-D

Skrevet
Her er samme temaet. Ligger rett under her jo...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...