Gjest Gjest Skrevet 8. mars 2006 #1 Skrevet 8. mars 2006 Jeg har fått innvilget liten bukplastikkoperasjon,kun under navlen.Er glad for det,men ønsker egentlig full pakke.Men det fikk jeg da ikke... Er det noen som har gjort dette og kan fortelle litt om det?Kirurgen sa det var et lite inngrep ift full bukplastikk,at jeg kan gå på jobb neste dag,trene,osv.Synes det høres helt sprøtt ut! Det brukes kun lokalbedøvelse,og jeg kan dra hjem med en gang.Hmmm... Det bekymrer meg om jeg vil bli fornøyd.Det er under navlen det er værst,men det er mye over også. Hva tror dere?
Gjest Piper Skrevet 8. mars 2006 #2 Skrevet 8. mars 2006 Om du er så redd for at du ikke skal bli fornøyd, hvorfor betaler du ikke for en full da?
Gjest Gjesta Skrevet 8. mars 2006 #3 Skrevet 8. mars 2006 Om du er så redd for at du ikke skal bli fornøyd, hvorfor betaler du ikke for en full da? ← Jeg vil tro hun har fått invilget en operasjon av det offentlig, og da betaler man vel ikke noe, evt kun en egenandel?
Gjest Gjest Skrevet 8. mars 2006 #4 Skrevet 8. mars 2006 Ja,nettopp,har fått innvilget operasjon av trygdeverket.Det er ikke mulig for meg å punge ut med 25-35 000 kr.Så da tar jeg det jeg får.
Gjest Gjest Skrevet 9. mars 2006 #5 Skrevet 9. mars 2006 Kjenner ei som gjorde det for et parår siden og det ble veldig fint. Hun trodde og hun hadde mye over navlen, men det viste seg å ikke være tilfellet når det under var borte. De vet nok hva de gjør.
Smørblomsten Skrevet 9. mars 2006 #6 Skrevet 9. mars 2006 Jeg har fått innvilget liten bukplastikkoperasjon,kun under navlen.Er glad for det,men ønsker egentlig full pakke.Men det fikk jeg da ikke... Er det noen som har gjort dette og kan fortelle litt om det?Kirurgen sa det var et lite inngrep ift full bukplastikk,at jeg kan gå på jobb neste dag,trene,osv.Synes det høres helt sprøtt ut! Det brukes kun lokalbedøvelse,og jeg kan dra hjem med en gang.Hmmm... Det bekymrer meg om jeg vil bli fornøyd.Det er under navlen det er værst,men det er mye over også. Hva tror dere? ← Hvilken klinikk er det som skal gjøre det??
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå