Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Gjest Gjesta
Skrevet

Noen som vet hvilke personlighetstester som ofte blir brukt i forbindelse med jobbintervju? Og er det vanlig at 1.gangs intervju varer i nesten to timer? Og personlighetstest i 2. gangs intervju? Noe mer man kan forvente at skjer? :forvirret:

Videoannonse
Annonse
Gjest Bjørnsdatter
Skrevet

Har vært på gruppeintervju en gang (12 jobbsøkere og 5-6 intervjuere), med personlighetstest og økonomitest i intervjuet (skriftlig). Varte i ca 3 timer, tror jeg. Økonomitesten ble gjennomgått i fellesskap etter at vi hadde svart individuelt. 2. gangsintervjuet etterpå var enkeltvis, to intervjuere og meg. Varte i ca 1 time, tok ganske mye utgangspunkt i det jeg hadde svart på personlighetstesten.

Gjest Gjesta
Skrevet

Vet du hvilken personlighetstest du besvarte? Belbin-testen osv.. Takk for interessant svar! :)

Skrevet

Jeg har måttet svare på mange, gjrene på nett mellom første og andregangs intervju. Har aldri hørt noe navn på noen av disse.

Nye hver gang også.

Noen har gitt resultater som er så bra at de er interessante for meg også, andre gir kun opplysninger man like gjerne kunne spurt meg om.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...