Gjest VirreVapp Skrevet 9. februar 2006 #1 Skrevet 9. februar 2006 Hei! I frustrasjon over å ikke lykkes spør jeg dere her inne, håper på ærlige og oppriktige svar. Er en mann i slutten av 20-åra, samboer med ei jevngammel jente. Hun liker å ikle seg litt frekt undertøy og jeg oppmuntrer til det. Har også kommet med spesielle ønsker og hun har innfridd dem. Jeg foreslo på gøy engang et spesielt antrekk vi så i en butikk (noe latex-greier) og hun sa at dersom jeg hadde lyst til å se henne i det så gjerne for henne. Hun sa at så lenge det tente meg så stilte hun opp! Det var en melding jeg satte pris på og forrige helg tok jeg henne på alvor. Stakk innom en større kjedebutikk og handlet en rosa topp (undertøy-topp) med noe pynt på og en truse som hørte til i samme settet. Så en utstilling av antrekket i vinduet og dukka hadde i tillegg sånne hvite knestrømper. Kult tenkte jeg, og tok med det også, ble litt sånn teenage/skolejente - look det der og tanken på min kjære i det antrekket tente meg. Pakket det inn, overrakte henne presangen lørdag kveld mens vi koste oss med rødvin og reaksjonen var uventet. Hun ble nesten litt sur, likte ikke anrekket i det hele tatt og nærmest lo av initiativet og ga klar beskjed om dette ville hun ikke ha på seg. Jeg refererte til tidligere melding om at hun gjerne tok på seg det jeg hadde lyst til å se henne i men hun parerte med at hun da mente mer tradisjonelt sexy undertøy som stay-ups, korsetter og liknende. Har jeg grunn til å deppe her eller er jeg litt for sutrete? Hva mener dere andre?
Gjest ærlig Skrevet 9. februar 2006 #2 Skrevet 9. februar 2006 Hvis du blir deppet og sutrete av dette bør du skaffe deg et liv.
Gjest Gjest Skrevet 9. februar 2006 #3 Skrevet 9. februar 2006 For en usaklig, useriøs drittkommentar. Hvis hun er så selvhøytidelig at hun ikke kan se seg i sexy undertøy, så burde du finne deg ei annen dame. Seriøst.
Knitcat Skrevet 9. februar 2006 #4 Skrevet 9. februar 2006 Dere har bare pratet rundt hverandre. Dere har åpenbart forskjellig oppfattelse av hva sexy er og kanskje hun ble skuffet over å oppdage det. Du peker på latexgreier, men kommer hjem med pornoskolepikeuniform. Kommunikasjon!
Gjest Gjest Skrevet 10. februar 2006 #5 Skrevet 10. februar 2006 Ja, hvorfor i all verden kjøpte du ikke "latexgreier"? Det var jo det hun sa "ja" til. Skolejenteklær er jo nesten-pedo (synes nå jeg). Latex er rå-sexy (synes nå jeg).
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå