Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Sinna på legen min her nå!!

I sommer fikk jeg beskjed om at jeg hadde klamydia, og fikk piller mot det. Rett etterpå fikk jeg meg en kjæreste, og da vi etterhvert ville slutte med kondom, gikk han og testa seg først. Men jeg var jo rein (trodde jeg!), så det var ingen vits i at jeg skulle gå en gang til....men nå har jeg plutselig fått symptomer på klamydia igjen, og når jeg nå leser på nettet om det, SKAL man alltid på etterkontroll hos lege etter en tre-fire uker! Det "glømte" visst legen å fortelle meg ja! Så jeg sikker på at jeg har klamydia fortsatt (har ikke vært hos legen ennå da...), og da er jo sannsynligheten stor for at kjæresten min også har fått det!

Sinna, sinna, sinna! :frustrert: Jeg synes det er ganske viktig å opplyse om da! (det synes også kontordama som jeg akkurat snakka med)

puh, måtte bare få ut litt frustrasjon! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Åh, jeg skjønner godt at du er sinna nå. Men det er ingenting annet å gjøre enn å kontakte lege, få en ny pille, få kjæresten sjekka og huske kontrollen. Leger kan være dumme ja :forvirret:

Skrevet

De er jo bare mennsker - og mennesker gjør faktisk noen feil innimellom :sjenert:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...