Gå til innhold

Ingrid sitt antrekk i konfirmasjon.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva synes dere om antrekket? De kongelige har mange forskjellige bunader og tjenere til å stryke og holde alt i orden. For meg er bunad det flotteste festplagget.

Kjolen og hårbåndet var fint men frakken så ut som en fotsid sekk og de høye støvlettene var ikke fine. En mer ettersittende og kortere kåpe samt et par pene sko ville vært mye finere. Gjerne hvite platåsko feks. 
Men smaken er forskjellig 😊

Anonymkode: 9c171...a91

  • Liker 3
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ville sett bedre ut med andre sko, men eller synes jeg det så greit ut

Anonymkode: 095fc...ea5

  • Liker 3
Skrevet

Bilde eller link?

Anonymkode: 655c7...e4b

  • Liker 11
  • Nyttig 1
Skrevet

Jeg har ikke en gang lagt merke til at noen av de kongelige har vært i noen konfirmasjon i det siste. 

Kunne virkelig ikke brydd meg uansett...      

Anonymkode: cc789...769

  • Liker 8
Skrevet

Helt greit. Men når det er så mye snakk om gjenbruk og hele konfirmasjonen hennes speilet miljøengasjement, ville jeg heller tenkt det var lurt å velge en av bunadene hun har.

Anonymkode: 26996...6d2

  • Liker 4
  • Nyttig 1
Skrevet

De støvlettene der var helt malplassert 😳

 

Anonymkode: 21d0d...b06

  • Liker 14
  • Nyttig 3
Skrevet

Synes ikke det var støvlettene eller jakken som var malplassert, men kjolen. Kjolen ødelegger antrekket, det hadde for eksempel vært helt perfekt med en playsuit/bodysuit. Da hadde det ikke passet til konfirmasjon da.

Anonymkode: d5f1b...b76

  • Liker 2
  • Hjerte 1
Skrevet

Haha, fullstendig malplassert. Det der hadde ikke mine døtre få ha på seg til våre ikke-kongelige konfirmasjoner faktisk. Hvit kort kjole? Og de støvlene, my god. 

Anonymkode: 03739...18b

  • Liker 13
  • Nyttig 4
Skrevet

Jeg synes hårbåndet var ganske grusomt.

I grunn er hele antrekket ganske "off" i en konfirmasjon, men samtidig er det jo fint å se at kronprinsfamilien lar prinsessen gjøre sine egne klesblundere akkurat som vanlige tenåringer.

  • Liker 17
Skrevet

Såpass ja.  

Anonymkode: e1473...750

Skrevet

Jeg synes hun ser helt smashing ut! Flott at hun velger sin egen stil og at foreldrene synes det er greit at hun gjør det.

Anonymkode: b8188...bee

  • Liker 2
  • Nyttig 3
Skrevet

Er det detta skattepenga mine går til? 😅

  • Liker 4
  • Hjerte 1
Skrevet

Syns det var mer stil over hennes antrekk enn alle Telemarksbunadene til de andre til sammen. 

  • Liker 1
Skrevet
17.11 skrev (13 timer siden):

Så helt fint ut. Kåpa likte jeg, og høye horestøvler er moderne igjen, selv om det ser rart ut. Hun er ung og kler seg deretter.

Men morsomt at se og hør beskriver det som "sjokkerende".

https://www.seher.no/kjendis/sjokkerte-i-kirken/80182919

Enig, og så at hun skadet fingeren gitt 😄 Jeg vet ikke hvem som er mest dramatisk, Dagbladet eller Se og Hør!

Skrevet

Flott jente. Alt kler den smukke.

Anonymkode: f7b40...f9e

  • Liker 1
  • Nyttig 3
Skrevet

Ingridantrekk ja. Nei, unntatt støvlene så var det jo helt greit.

Anonymkode: 0faf0...6c3

  • Liker 2
Skrevet

Hun er så nydelig, at hun hadde kledd å gått i en striesekk🥰 Syns dressen til Durek var grusom. 

  • Liker 7
Skrevet

Ingrid Alexandra ser alltid smashing ut. 

Anonymkode: 98ec0...c3f

  • Liker 4
Skrevet

Det der er det aller, aller fineste min datter på 15 drømmer om, akkurat slik ønsker hun å gå kledd når hun pynter seg. Hadde vært utrolig tragisk hvis voksne folk kritiserte henne når hun har tatt på seg det stiligste, mest moteriktige hun vet om og føler seg som en supermodell. Hvite støvletter har ikke min, men hun ønsker seg, og foreslår stadig varianter hun håper jeg godkjenner (dvs betaler for, jeg sensurer ikke ellers).
Min mening som gammel betyr ingen ting, og dermed neppe Mette-Marits, Håkon eller hva leserne av se og hør eller kg syns. Ingrids venninner syns sikkert hun er perfekt, og hun selv også.

Og jeg i grunnen, hun er jo fin, hun er 18 år, ikke 45.

Anonymkode: d4f83...730

  • Liker 7
  • Hjerte 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...