Gjest Brud juli 06 Skrevet 21. januar 2006 #1 Skrevet 21. januar 2006 Hei alle sammen=) Denne dressen synes jeg var veldig pen: http://www.brudeogfeststudiet.dk/index.php...y=4901&page=321 Det er en dress av merket Wilvorst . Synes det kan være vanskelig å finne herreantrekk. Er det noen som kan hjelpe oss på vei? Vi har lyst på en sjokoladebrun dress... Brud juli 06
kitekatt Skrevet 21. januar 2006 #2 Skrevet 21. januar 2006 Hei alle sammen=) Denne dressen synes jeg var veldig pen: http://www.brudeogfeststudiet.dk/index.php...y=4901&page=321 Det er en dress av merket Wilvorst . Synes det kan være vanskelig å finne herreantrekk. Er det noen som kan hjelpe oss på vei? Vi har lyst på en sjokoladebrun dress... Brud juli 06 ← Har ikke sett den, men den var veldig pen ja
Gjest Gjest Skrevet 21. januar 2006 #3 Skrevet 21. januar 2006 Min kjære har bestilt sjokoladebrun dress fra Wilvorst på Brudehuset i Bergen. Fantastisk flott:-)
Laini Skrevet 21. januar 2006 #4 Skrevet 21. januar 2006 STILIG;-) Hva koster en slik dress? Den der kan vel brukes som en vanlig dress også ved senere anledninger?
Gjest gjest1 Skrevet 24. januar 2006 #5 Skrevet 24. januar 2006 Den var kjempe-stilig ja!!! Kva kostar den?
Gjest LoisLane Skrevet 24. januar 2006 #7 Skrevet 24. januar 2006 Dressen var fin den, det var han den hang på også...
Gjest Gjest_brud 03062006_* Skrevet 25. januar 2006 #8 Skrevet 25. januar 2006 Min kjære skal også ha en sånn type dress fra Wilworst - men i beige farge.. Men - kanskje noen vet - bør han ha lang eller kort jakke?? Kalles det sjakett om det er lang jakke - eller har det ikke noe å si om jakken er kort eller lang?? Min kommende mann bestilte sitt antrekk i Gøteborg - som ble rimeligste alternativ pga valutaforskjell - billigere enn Danmark også.
Gjest gjest1 Skrevet 25. januar 2006 #9 Skrevet 25. januar 2006 Det er ein smakssak om ein vil ha kort eller lang jakke. Sjakett er eit eige antrekk på lik linje som smoking.
Gjest mariajo Skrevet 14. februar 2006 #10 Skrevet 14. februar 2006 Den sjokoladebrune dressen kan du få hos house of brides i danmark. De har blant annet butikk på rådhusplassen i København. Angående beig dress, så er det veldig fint. Jeg har en i str. 48/50 av italiensk design som jeg ønsker å selge. Den er helt ny og aldri brukt. Buksen er ikke en gang lagt opp. Den er veldig pen.
Mblomste Skrevet 14. februar 2006 #11 Skrevet 14. februar 2006 (endret) Angående beig dress, så er det veldig fint. Jeg har en i str. 48/50 av italiensk design som jeg ønsker å selge. Den er helt ny og aldri brukt. Buksen er ikke en gang lagt opp. Den er veldig pen. ← Er interresert i å høre mer om dressen du har. Sender du meg en mail på ....? Endret 14. februar 2006 av Mblomste
Gjest Gjest Skrevet 14. februar 2006 #12 Skrevet 14. februar 2006 STILIG;-) Hva koster en slik dress? Den der kan vel brukes som en vanlig dress også ved senere anledninger? ← Den kan absolutt brukes senere. Jeg synes det er penest med litt lengre jakke i selve bryllupet, men man kan hvis man vil, legge opp jakken for bruk senere. Det går bra så lenge man bruker samme avstand fra nederste knapp og ned, som fra knapp til lomme. Mye stiligere med en dress i annen farge enn svart. Så man skiller brudgom fra de andre gjester.
Floja Felíz Skrevet 16. februar 2006 #13 Skrevet 16. februar 2006 Se på www.belleamie.no Tror de har den.
Gjest Sommerbrud! Skrevet 24. februar 2006 #14 Skrevet 24. februar 2006 Samboeren min har bestillt så å si denne dressen. Kristins brudesalong i Lillestrøm har vi bestillt den. Der har de brosjyrer og han måler og man kan kombinere og velge ut ifra mange varianter fra leverandøren Wilworth! Den kom på 6400 med skjorte, dress, brokadevest og tørkle. Man kunne velge mellom mange forskjellige "slips" og alt blir målt slik at man får alt i riktige størrelser!! Kanskje litt reklame det her, men mannen som jobber på Kristins brudesalong som hjalp oss er helt utrolig, den beste servicen jeg noen gang har vært med på!! Vi å falt for denne dressen nemlig... akkurat den på bildet, men vi endte opp etter å ha sett ordentlig på stoffprøver og sånn med en som er lysere!! Men den er helt rå!! Kuleste dressen i gata!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå