Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Føler jeg har prøvd det meste, men blir ikke klok på denne hodebunnen min. Har sensitiv hodebunn, får lett flass (små tørre flassflak) og klør til tider en del. Blir verre av sulfater og syntetisk parfyme. Prøvd å vaske med bare balsam feks, men klør fortsatt. 

Vil aller helst ha tak i en naturlig/økologisk shampo uten parfyme og sulfater, men har til nå ikke funnet noen. 

Noen som har erfaring med dette problemet og evt noen produkter å anbefale? 

Kan legge til at jeg har tørr hud på hele kroppen, samt rosacea. Tar høydose omega 3 hver dag, samt jerntilskudd, og et tilskudd med betakaroten og vitamin A. 

 

Anonymkode: dd0b2...0f1

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Har du prøvd Davines? 
Davines Naturaltech Purifying Shampoo funker veldig bra mot flass, gjerne kombinert med naturaltech purifying gel innimellom. 
 

Som vedlikehold liker jeg godt den lyseblå serien fra Davines (well being), men alle shampooene deres er med tanke på hodebunnen. Anbefales! 

Anonymkode: 25239...e0d

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har prøvd mye forskjellig, men Daxin er det eneste som lindrer min umulige og kløende hodebunn. Stopper kløen som gir meg sår i hodebunnen. 

Anonymkode: 1d9ec...446

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...