Gjest Gjest_Linx_* Skrevet 31. desember 2005 #1 Skrevet 31. desember 2005 Jeg trenger litt hjelp til å finne et billig, men bra hotell i NYC. Har vært der flere ganger, men vært litt uheldig med hotellene... Er jo mye rart der! Hva slags hotell kan du anbefale, som ikke koster skjorta?
Gjest Gjest Skrevet 1. januar 2006 #3 Skrevet 1. januar 2006 Vi bodde på Hotel Carter på Times Square. Luktet litt røyk på rommet, men bodde i en etasje høyt oppe, så det var ikke så bråkete som jeg fryktet. Ganske lav standard, men helt greit når man ikke skal være så mye på rommet.
Smørblomsten Skrevet 1. januar 2006 #4 Skrevet 1. januar 2006 Hotel Pennsylvania! Enormt hotell til billig penge...' Ligger like ved Penn Station og Madison Square Garden! Så du kan m.a.o ta flybuss til Penn Station og gå til hotellet, sparer en del på å ikke ta taxi
Gjest Aloha Skrevet 1. januar 2006 #5 Skrevet 1. januar 2006 Hotel Pennsylvania! Enormt hotell til billig penge...' Ligger like ved Penn Station og Madison Square Garden! Så du kan m.a.o ta flybuss til Penn Station og gå til hotellet, sparer en del på å ikke ta taxi ← Skriver under på denne. Forholdsvis enkle rom, men perfekt beliggenhet! 5 minutters gange til Empire State Building, litt lenger til Times Square - midt i smørøyet.
Gjest Gjest_Linx_* Skrevet 1. januar 2006 #6 Skrevet 1. januar 2006 Tusen takk for svar. Er rommene på Pennsylvania rene og pene, med eget bad?
Smørblomsten Skrevet 1. januar 2006 #7 Skrevet 1. januar 2006 Tusen takk for svar. Er rommene på Pennsylvania rene og pene, med eget bad? ← Rent og eget bad ja! Om de er PENE derimot, tja...Typisk amerikansk stil med stor seng da! Rommet vi hadde var veldig blomstrete og gammeldags, men rent
Gjest Aloha Skrevet 2. januar 2006 #8 Skrevet 2. januar 2006 Rent og eget bad ja! Om de er PENE derimot, tja...Typisk amerikansk stil med stor seng da! Rommet vi hadde var veldig blomstrete og gammeldags, men rent ← Jeg og sambo hadde LITEN seng. Vi er glad i hverandre, men det ble i trangeste laget og litt skubbing i løpet av natten. Måtte også bytte rom pga en h......s dusj på det første. Så jeg vil ikke skryte av rommene, men hotellet i seg selv og beliggenheten er topp.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå