Gå til innhold

Frittstående rund servant på bad?


AnonymBruker

Anbefalte innlegg

AnonymBruker

Er det noen som har erfaring med det? Holder på å pusse opp bad og sliter med å velge vask. Vil gjerne at det skal se både klassisk og eksklusivt ut. Viktig at det er tidløst og ikke noe som bare er en trend nå og blir harry om noen år. Noen tips? Vi tenker å gå for detaljer (blandebatteri, dusj osv.) i krom fremfor sort selvom vi ser at sort trender stort for tiden. Er det dumt av oss? Føler krom er mer tidløst.

Anonymkode: bb11e...86a

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

AnonymBruker

Krom er klassisk og tidløst. Ville valgt en rund, underlimt vask pga enkelt renhold og god plass i vasken.

Anonymkode: 04166...59e

Lenke til kommentar
Del på andre sider

AnonymBruker

Krom er pent og tidløst, synes selv at sort er penere, men usikker på om jeg ville valgt det allikevel. 

Mtp vask ville jeg som evt kjøper lagt merke til om de så praktisk ut, de servantene som er som en skål oppå benken ser uhorvelig upraktiske ut mtp renhold. 

Anonymkode: 51e84...8c3

Lenke til kommentar
Del på andre sider

AnonymBruker

Holder akkurat på å få renovert et lite toalettrom nå, og valgte bolleservant på benkeskive i naturstein. Jeg valgte en som det ser ut som det kan være greit å holde rent rundt, men jeg har ikke små barn, så det vil trolig ikke bli så mye søl, og heller ikke et problem mtp at servanten ikke har overløp.

Jeg har også valgt krom armatur, samme med badet som ble renovert i fjor. Ønsker ikke at rommene roper 2023 om ti år.

Anonymkode: db5d4...58f

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...