Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Hvordan konfigurerer jeg e-posten min til outlook express? Har en telefon e-post, jeg trenger pop3, imap eller hva det er je gtrenger for telenor.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det du trenger for å sette opp Outlook Express (eller alle epost-klienter) er inngående (ofte pop) og utgående server (ofte mail eller smtp) og brukernavn/passord. Det er alt.

Gjest Spacegirl
Skrevet

Du skriver at du har Telenor, og da skal du skrive på inngående epost-server: pop.online.no

og på utgående: smtp.online.no

Gjest Kaffegjesten
Skrevet

Det siste er ikke riktig fordi ved e-post gjennom mobilpost bruker du pop2. Har ikke helt klart for meg oppsettet jeg bruker for mitt mobiloppsett for outlook express her jeg er nå, men du bruker ikke pop og online. Det står på Telenors mobilsider. Sjekk der.

Nå er det jo ikke sikkert trådstarter har Ttelenor engang - og hva Tele 2, Netcom og alle de andre har vet jeg ikke. Chess via Telenor har samme oppsett som Telenor.

Gjest Kaffegjesten
Skrevet

er litt sløv. Det står jo at trådstarter har Telenor, sorry

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...