Gjest Clueless Skrevet 13. november 2005 #1 Skrevet 13. november 2005 Hvordan gjør de det med byggetillatelser? Slikt her jeg litt problemer med å tro lar seg løse på ti dager. Søker de på forhånd kansje?
Gjest Gjest Skrevet 14. november 2005 #2 Skrevet 14. november 2005 Henger meg på denne... Lurer også på dette
Lovebird Skrevet 14. november 2005 #3 Skrevet 14. november 2005 Det søker de om på forhånd. De har alle tegninger og alt klart i god tid før programmet.
Gjest gjest1 Skrevet 14. november 2005 #4 Skrevet 14. november 2005 Jeg lurer på hvorfor de må bruke ti dager i stedet for en uke, og i hvert fall hvorfor de må dele opp hvert hus i to episoder, mister interessen jeg da.
Gjest Bjørnsdatter Skrevet 14. november 2005 #5 Skrevet 14. november 2005 Jeg lurer på hvorfor de må bruke ti dager i stedet for en uke, og i hvert fall hvorfor de må dele opp hvert hus i to episoder, mister interessen jeg da. ← Det er enkelt - penger. Da bruker de halvparten så mye penger på å lage en sesong som hvis de skulle hatt ett hus i hver episode.
Gjest gjest1 Skrevet 14. november 2005 #6 Skrevet 14. november 2005 ja, men så kjedelig da - de må jo miste seere på det tror jeg, de mister meg i hver fall og jeg er neppe veldig unik. men det har jo også noe med å gjøre at jeg synes jeg har sett det nå - det er j litt sånn; "har du sett en har du sett alle" over det.
Gjest Bjørnsdatter Skrevet 14. november 2005 #7 Skrevet 14. november 2005 Jeg tror TVNorge har større problemer med at seerne mister interessen pga Aktuelt og Været midt inni hver eneste film de sender... men tydeligvis tjener de nok på reklamen til at det lønner seg likevel, da. Enig i at det blir litt "har du sett en, har du sett alle" med ekstrem oppussing, det eneste jeg synes er interessant er før og etter-bildene Så er det omtrent to timers svada innimellom.
Gjest Gjest Skrevet 14. november 2005 #8 Skrevet 14. november 2005 det eneste jeg synes er interessant er før og etter-bildene Så er det omtrent to timers svada innimellom. ←
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå