Gå til innhold

kjenner du til gabelsgate i oslo?


Anbefalte innlegg

Skrevet

skal til fame fotografene, på en hverdag midt på formiddagen.. lurer på hvordan parkeringen er her.. lukeparkering, stor parkeringsplass, eller ikke parkering i det hele tatt??? kjenner du til det...? greit å vite før jeg drar med meg alt også viser det seg å være vanskelig å parkere.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, det er vanskelig å parkere der.

Du får finne deg noe i nærheten. Oslo har parkeringsproblemer, det samme har alle de andre norske "byene".

Skrevet

Jeg har vært der noen ganger og har ikke hatt problemer med parkeringen noen av gangene. Men ta med deg småmynter ;)

Skrevet

-man parkerer i selve Gabelsgate, nedover der liksom. Fame ligger på hjørnet.

Skrevet

Noen som vet om det pleier å være lang kø på Rema 1000 mandager i Industrigaten? Jeg skal handle der i morgen ettermiddag.

:ironi:

Enkelte ting må bare erfares.

Skrevet
Noen som vet om det pleier å være lang kø på Rema 1000 mandager i Industrigaten? Jeg skal handle der i morgen ettermiddag.

:ironi:

Enkelte ting må bare erfares.

Syns du det var et dumt spørsmål siden du er så spydig?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...