Gå til innhold

Dere som har fryst vorter hjemme...


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

... hvordan så den ut de første dagene? Jeg forsøkte hjemmefrysing onsdag kveld. I løpet av natta/dagen etterpå oppstå det en forholdsvis stor blemme hvor vorta var på toppen. Ved et uhell klarte jeg dessverre å ta hull på denne blemmen i dag. Vorten er (fremdeles) helt hvit. Rundt er det en rød sirkel. I bruksanvisningen står det at vorta skulle bli rød kort tid etter behandlingen, men jeg husker ikke om det var tilfellet for meg. Enn så lenge ser uansett vorta helt upåvirket ut. 

 

Har hatt den i flere måneder, og er så lei. Erfaringer? 

Anonymkode: 02e7a...66c

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Mine erfaringer er at det virker ikke. Sist jeg skulle kjøpe vortemiddel sa dama på apoteket at det eneste tar vorter er et middel med maursyre i, (som de var tomme for akkurat da så har ikke testet). 

Anonymkode: bd32a...2dc

AnonymBruker
Skrevet

Mine barn har vært plaget med vorter. Min erfaring er at ingenting fungerer, selv ikke frysing/skraping hos lege.

men ja, man kan få blemmer av frysing. Det er helt normalt.

Anonymkode: 3dccf...024

Skrevet
AnonymBruker skrev (49 minutter siden):

Mine barn har vært plaget med vorter. Min erfaring er at ingenting fungerer, selv ikke frysing/skraping hos lege. 

Anonymkode: 3dccf...024

Jeg endte opp hos hudlege for å bli kvitt det. Var flere runder der og de bruker flytende nitrogen, eneste som hjalp. Noe helt forjævlig vondt, men verdt det. 

Skrevet

Jeg har ikke fjernet vorter hjemme, men skintags. Måtte ha to behandlinger og det fungerte ikke før behandling nr 2 var avsluttet, da først ble de hvite og så forsvant de over natten. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...