Gå til innhold

6 dager til mensen, deppa..


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har nettopp vært på sommerfest med venner og nå er det over. Nå føles alt så tomt og trist... Men jeg vet at det er 6 dager til mensen. Er det normalt å føle seg sånn ? 😔 Gleder meg til å få mensen isåfall. Da kan jeg telle ned til den dagen og alt blir bra igjen. Skulle ønske gutter også hadde mensen, da hadde det sikkert vært en kur fot mange år siden. Jeg føler meg så dårlig menneske nå, at alt er dritt. 

Normalt?

Anonymkode: b0443...b9e

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Hva er det som er så ille med mensen da?

Anonymkode: c712d...769

AnonymBruker
Skrevet

Mensen er ikke en sykdom som må kureres, men det er ikke verre enn å bruke hormonprevensjon om du vil unngå mensen. Jeg bruker selv p-piller og lever et liv uten mens da jeg tar dem kontinuerlig uten pillefri uke. Har det tipp topp, og forstår ikke hvorfor ikke flere gjør dette.

Anonymkode: a0282...3b7

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg blir alltid litt deppa dagene før mensen. Og gråter lett når jeg har mensen. Det er nok helt vanlig.

Anonymkode: 4f888...e55

AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (5 timer siden):

Hva er det som er så ille med mensen da?

Anonymkode: c712d...769

Det er ganske ille når man omtrent blir en annen person i 10 dager før. Psykisk nedbrutt og totalt fysisk utmattet. Pluss en hel masse andre symptomer jeg ikke en gang orker å begynne å ramse opp

Anonymkode: 7c42f...bda

AnonymBruker
Skrevet

Jeg spurte legen om vanndrivende, googla meg fram t det. Det hjelper endel. 

Anonymkode: 46768...6f1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...