AnonymBruker Skrevet 10. mai 2021 #1 Skrevet 10. mai 2021 Er det noen her som har tatt EMG undersøkelse? Jeg skal det om noen dager og gruer meg veldig. Høres grusomt vondt ut. Håper noen vil fortelle litt om hvordan det var. Anonymkode: 1d5eb...8ae
Live88 Skrevet 10. mai 2021 #2 Skrevet 10. mai 2021 Jeg har tatt det. Jeg syns det var ubehagelig og noen steder var det litt vondt, men jeg forventet at det skulle være verre enn det det faktisk var.
AnonymBruker Skrevet 10. mai 2021 #3 Skrevet 10. mai 2021 Live88 skrev (23 minutter siden): Jeg har tatt det. Jeg syns det var ubehagelig og noen steder var det litt vondt, men jeg forventet at det skulle være verre enn det det faktisk var. Hvor tok du det da? Hvilke steder var vondest? Anonymkode: 1d5eb...8ae
Live88 Skrevet 10. mai 2021 #4 Skrevet 10. mai 2021 AnonymBruker skrev (16 minutter siden): Hvor tok du det da? Hvilke steder var vondest? Anonymkode: 1d5eb...8ae Legger og underarmer. Underarmene var vondest, men det var fordi de er friske mens beina mine ikke er det.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå