Gå til innhold

Bull terrier / miniatyr bull terrier


Fremhevede innlegg

Gjest Shawtyella
Skrevet

Noen med erfaring fra denne rasen?
 

Alle jeg har møtt på er så sinnsykt nydelige skapninger, de er så snille og gode. Har lest en del om den, men har noen erfaring med hvordan de er med andre hunder eller barn osv? Hvordan er det å ha en bull terrier i hverdagen? På godt og vondt altså. Har bare sett positive ting ved den, så tror det blir min neste hund, om den matcher meg såklart! Jeg har for tiden en liten hund på 2kg, så tar ikke sjansen på en større hund mens han lever, han er jo så skjør stakkar!🥰

 

Synes det står så lite om denne rasen, vil ikke tro den er så foretrukket pga utseende, men jeg forelsket meg i denne for et par år tilbake!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De jeg har møtt har hatt verdens herligste gemytt, men som med alle raser vil du finne variasjoner. Hadde gått for en oppdretter som fokuserer på mentalt sterke hunder, det lønner seg nok i lengden. 

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har hatt bulle. Herlig, morsomt vesen. Elsker mennesker. Stabile. Hyperaktive. Utrolig sta... Det beskriver rasen ganske godt😂

Anonymkode: 11678...61d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...