Gå til innhold

Trigging av tinnitus?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Noen naboer rundt her røyker nå hasj som stinker veldig inn over alt i min leilighet, og nå etter en halvtime er tinnitusen min satt i gang noe helt ekstremt. Det piper, hyler, durer og presser på flere steder i hodet mitt. Det er lenge siden det har vært så intenst.

Er det noen her som har opplevd det samme? Jeg trodde ikke at hasjrøyk skulle trigge tinnitusen, men noe annet kan det ikke være. Er hverken stressa eller sliten, og bruker ingenting av rusmidler og medisiner selv.

Anonymkode: 21e0e...4a0

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Vil tro du stresser deg opp når du vet naboene røyker. Irriterer deg og kanskje blir engstelig? Ville uansett meldt fra til både styret (om du bor i borettslag) og politiet så det blir slutt på dette. Pleier å si; vil du absolutt røyke hasj som er ulovlig i Norge, da får du flytte til Nederland hvor det er lovlig

Anonymkode: 93a1a...388

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...