AnonymBruker Skrevet 17. januar 2021 #1 Skrevet 17. januar 2021 Så hvorfor er jeg så lei meg? Vi hadde bare vært sammen i 2 med, og kjent hverandre i 3 med før det. Men vi fikk så god kontakt med en gang, og satt og pratet til langt på natt flere netter på rad. #. møte vårt ss han at han følte vi hadde kjent hverandre lenge, og det samme følte jeg. Vi var veldig forskjellig på mange måter ,men samtidig lik på mange måter. Merket at forskjellene ble litt større etterhvert, og at småting med han begynte å irritere meg. Så de siste par ukene tenkte jeg at det ikke var noen fremtid for oss, og i dag mårres da jeg pratet med han, og timen etterpå, føltes det så riktig. Men etter det har jeg tenkt så mye på han, og jeg bare gråter og gråter. Skjønner ikke hvorfor. Tenk hvis jeg har gjort noe feil...!! Anonymkode: b5355...a48
Antiviruset Skrevet 18. januar 2021 #2 Skrevet 18. januar 2021 AnonymBruker skrev (18 timer siden): Så hvorfor er jeg så lei meg? Vi hadde bare vært sammen i 2 med, og kjent hverandre i 3 med før det. Men vi fikk så god kontakt med en gang, og satt og pratet til langt på natt flere netter på rad. #. møte vårt ss han at han følte vi hadde kjent hverandre lenge, og det samme følte jeg. Vi var veldig forskjellig på mange måter ,men samtidig lik på mange måter. Merket at forskjellene ble litt større etterhvert, og at småting med han begynte å irritere meg. Så de siste par ukene tenkte jeg at det ikke var noen fremtid for oss, og i dag mårres da jeg pratet med han, og timen etterpå, føltes det så riktig. Men etter det har jeg tenkt så mye på han, og jeg bare gråter og gråter. Skjønner ikke hvorfor. Tenk hvis jeg har gjort noe feil...!! Anonymkode: b5355...a48 Når småting begynner og irritere deg ? lykke til med og finne noen der det ikke er tilfellet. Lete etter noen der alt er perfekt hele tiden, det er oppskriften på "løperhjulet" der du jager etter det perfekte som du aldri vil finne.
AnonymBruker Skrevet 18. januar 2021 #3 Skrevet 18. januar 2021 Godt han slapp unna. Ingen fortjener å bli holdt på gress. Anonymkode: 079d8...052
powerpuffen Skrevet 18. januar 2021 #4 Skrevet 18. januar 2021 Om du finner ut at småting irriterer deg allerede etter 3 måneder, så 1. hadde du ikke følelser for han 2. du kommer aldri til å finne deg noen om du er så pirkete.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå