Gå til innhold

Stresshåndtering


Fremhevede innlegg

Skrevet

Står midt oppi:

Stress på jobben, deretter lite søvn. Jobber ekstra for å spe på inntekt. Jeg jobber inntil 30-40 timer ekstra pr måned, ca

Boligkjøp og salg av bolig. Litt trangt økonomisk akkurat nå, gruer meg til jul. Fører budsjett helt nazi. Vil at ungene skal få en fin jul💙

Så er jeg: Kvalm, løs mage, konstant hodepine og da jeg skulle hvile idag og holdt på å sovne kjentes det ut som at det vibrerte i bakhodet. Høres sykt merkelig ut, men det føltes slik. Hvordan komme seg gjennom dette? Har tidl slitt med angst, og det tror jeg skyldtes tidligere langvarig stress fysisk og psykisk. 

Anonymkode: 9fa13...92b

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Beste rådet er jo å stresse ned eller omprioritere. Barna vil jo ikke akkurat ha det bra om du møter skikkelig veggen, så hva er viktigst en oppegående forelder eller andre rutiner?

Anonymkode: f3239...abc

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...