Gjest lmari Skrevet 12. juli 2005 #1 Skrevet 12. juli 2005 Vi skal ta med svigers på overraskelsestur til Gøteborg i slutten av juli, men jeg er ikke det minste kjent der og aner ikke hvilke hoteller som er bra eller hva som er sentrum av byen. Noen som kan hjelpe?
Gjest Guest Skrevet 12. juli 2005 #2 Skrevet 12. juli 2005 Gå inn på www.hotels.com og søk der! Det gjorde jeg til en helgetur jeg var på for ikke så lenge siden Der finner du masse bra hoteller midt i sentrum. Anbefaler First Hotell G (som ligger over jernbanestasjonen) Eller Hotell Gothia Towers (Rett ved Liseberg)
Mistyen Skrevet 14. juli 2005 #3 Skrevet 14. juli 2005 Vi bor alltid på Radisson SAS. Kjempefint hotell, og veldig sentralt.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå