Gjest Miss.Chanel Skrevet 4. juli 2005 #1 Skrevet 4. juli 2005 jeg ønsker meg en gullring med hjerter omhverandre i rubiner og zirkoner...ganske stor... og den har jeg allerede "kjøpt" hihi... dvs. tilpasset str. og ga butikkdamen mobilnummeret til "gommen"... jeg klarte ikke vente! den var såååååå fin! .......og han sa "det var greit" , når jeg fortalte det...
Arwen Skrevet 4. juli 2005 #3 Skrevet 4. juli 2005 :o kjøpt morgengaven selv. Forsvinner ikke litt av sjarmen da? Kunne ikke falt meg inn å styre det valget hvis vi hadde gitt hverandre morgengave (noe vi ikke gjorde)
Gjest Madam Felle Skrevet 4. juli 2005 #4 Skrevet 4. juli 2005 :o kjøpt morgengaven selv. Forsvinner ikke litt av sjarmen da? Kunne ikke falt meg inn å styre det valget hvis vi hadde gitt hverandre morgengave (noe vi ikke gjorde) Må faktisk si meg enig i det, for det blir ikke morgengave fra han, men fra deg selv. Vi ga hele bryllupet som gave til hverandre, og fant ut det var mer enn nok for oss.
leela Skrevet 4. juli 2005 #5 Skrevet 4. juli 2005 :o kjøpt morgengaven selv. Forsvinner ikke litt av sjarmen da? Kunne ikke falt meg inn å styre det valget hvis vi hadde gitt hverandre morgengave (noe vi ikke gjorde) Helt enig! Jeg mener at bryllupsreisen er vår morgengave.. men jeg har en som må gi meg noe (sier han har kjøpt) Og da må vel jeg ordne noe til han også.. Han er jo god da (..men jeg vil heller bruke pengene på bryllupsreisa )
Gjest Miss.Chanel Skrevet 4. juli 2005 #6 Skrevet 4. juli 2005 han liker ikke ringe, snakke etc. med noe slikt og om noenting her skal bli gjort må jeg ordne det... jeg ga han morgengaven min til han igår :o , klarte ikke vente! hihi, ny nokia 6680, så nå ringer han ver dag fra jobb med videotelefoni. GØY! vel, han har vist om den spessielle ringen en god stund og reklamebrosjyren har han på pc-pulten, så jeg hadde nok fått den uannsett... det var EN igjen når jeg var å kikka på den på fredag! og da MÅTTE jeg bare ha den... jeg har ikke kjøpt den men lagdt den av til tillpasning. så får butikkdamen ringe han når den er klar... vet ikke når jeg får den da.....??? :cry:
Boogie Skrevet 4. juli 2005 #7 Skrevet 4. juli 2005 Tror det blir en ring som jeg kan se på så ofte jeg bare vil, for så å mimre om dagen vår.. Han skal få en klokke som han ønsker seg. For bare håpe at han ikke finner på å kjøpe en selv før den tid. Da må jeg isåfall klekke ut en plan så han ikke får gjort det
Gjest Miss.Chanel Skrevet 4. juli 2005 #8 Skrevet 4. juli 2005 vi var forsåvid enig at morgengave skulle vi ikke ha, men FØR-morgen-gave ble vi enige om. også for at jeg ønsker å ha denne ringen på under vieslen og festen... *bling bling* happy happy happy!!!!!!
Sannemor Skrevet 4. juli 2005 #9 Skrevet 4. juli 2005 :o kjøpt morgengaven selv. Forsvinner ikke litt av sjarmen da? Kunne ikke falt meg inn å styre det valget hvis vi hadde gitt hverandre morgengave (noe vi ikke gjorde) Jeg må si meg enig i det! Jeg klarer vanligvis ikke å holde meg, jeg blir så spent å glad, men akkurat morgengaven er hellig!
Gjest Svimle Skrevet 4. juli 2005 #10 Skrevet 4. juli 2005 Jeg ønsker meg bare et saftig kyss, jeg! :oops:
Jannibrud Skrevet 5. juli 2005 #11 Skrevet 5. juli 2005 Tviler på at gommen kjøper morgengave til meg, men om han skulle slå til vil jeg at det skal være noe han har kommet på selv
Gjest lindas Skrevet 5. juli 2005 #12 Skrevet 5. juli 2005 Tviler på at gommen kjøper morgengave til meg, men om han skulle slå til vil jeg at det skal være noe han har kommet på selv samme her!!! noe som kommer fra
Gjest Miss.Chanel Skrevet 5. juli 2005 #13 Skrevet 5. juli 2005 får nok en liten ting utenom også, som han finner på selv...
Arwen Skrevet 5. juli 2005 #14 Skrevet 5. juli 2005 får nok en liten ting utenom også' date=' som han finner på selv... [/quote'] men blir ikke da det dere har kjøpt til hverandre før bryllupet "bare" en vanlig gave mens det du får dagen etter selve morgengaven? skjønner ingen ting jeg
lol75 Skrevet 6. juli 2005 #15 Skrevet 6. juli 2005 Har ingen spesielle ønsker.. Har allerede alt jeg trenger da, en utrolig mann og en nydelig sønn!
nurseBetty Skrevet 6. juli 2005 #16 Skrevet 6. juli 2005 ønsker meg ein fine ring,eller ein tur for bare oss to...(ekje sikkert da blir bryllupsreisa...vanskeleg å få barnevakt i ei veka for tre barn...)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå