Catlin Skrevet 3. juli 2005 #1 Skrevet 3. juli 2005 Vi skal kjøpe oss ny TV. Jeg var inne og så litt - og du verden så mye forskjellig det er - og jeg har overhode ikke peiling. Hva er forskjellen - sånn praktisk sett- på LCD og plasma TV? Hva er disse nye signalene man snakker om? Hvilke funksjoner bør være med på en TV når man kjøper - og hvorfor ?(sånt må jeg ha inn med teskje :oops: Jeg er ikke teknisk anlagt)
Mathias Skrevet 3. juli 2005 #2 Skrevet 3. juli 2005 Vi skal kjøpe oss ny TV. Jeg var inne og så litt - og du verden så mye forskjellig det er - og jeg har overhode ikke peiling. Hva er forskjellen - sånn praktisk sett- på LCD og plasma TV? Hva er disse nye signalene man snakker om? Hvilke funksjoner bør være med på en TV når man kjøper - og hvorfor ?(sånt må jeg ha inn med teskje :oops: Jeg er ikke teknisk anlagt) http://www.dinside.no/php/art.php?id=95133
Gjest Catlin - ikke innlogget Skrevet 3. juli 2005 #3 Skrevet 3. juli 2005 Tusen takk ! kjekt med sånne tester. Lurer fremdeles på hvilke funksjoner man bør ha med - og hva er egentlig best av LCD og plasma?
Mathias Skrevet 3. juli 2005 #4 Skrevet 3. juli 2005 Tusen takk ! kjekt med sånne tester. Lurer fremdeles på hvilke funksjoner man bør ha med - og hva er egentlig best av LCD og plasma? http://www.aftenposten.no/forbruker/pengen...icle1025564.ece
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå