Gå til innhold

Hvordan si jeg vil fortsette


Fremhevede innlegg

Skrevet

Har datet en fyr over noen måneder nå. Hadde egentlig planer om å avslutte etter sist møte, vi snakket også om det i forkant. Han ønsket hele veien å fortsette, men ta det rolig. Han sa jeg kunne få treffe andre også, hvis han likevel fikk lov å treffe meg. Han ønsket ikke å treffe andre selv. Jeg ønsker å fortsette nå uten å møte andre, og lurer på om jeg skal si det til han? Evt. hvordan? 

Anonymkode: eb4ed...5c3

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har tidligere bare spurt rett ut, nå som vi har truffet hverandre et par ganger, hva tenker du? Er dette noe å gå videre med? 
så lar jeg han svare før jeg enten sier meg enig i at vi fortsetter/ser hvor det bærer, eller om han takker for seg så takker jeg for meg uten å ha utlevert meg. Syns det fungerer fint.

  • Liker 1
Skrevet

Kan du ikke ta initiativ til en ny date og ta det opp da? Si at du har tenkt på det og ønsker å være eksklusiv eller at du heller ikke vil date andre

Anonymkode: 107fa...36f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...