Gå til innhold

Gode butikker for øredobber i Oslo?


Anbefalte innlegg

Gjest glemte å logge inn
Skrevet

jeg skal kun ha øredobber, ikke smykke, fordi kjolen min er ganske "stæsja" og jeg ikke er så pyntet i meg selv. Så jeg er på jakt etter litt spesielle øredobber, men føler nå jeg har trålet alle gullsmeder helt i sentrum av oslo, alt av "arts&drafts", bella donna, kirkeristen etc. Finner ingenting som "fenger".

Er det noen som har forslag på gode butikker i Oslo som selger spesielle smykker ?

:)

Videoannonse
Annonse
Gjest gjest1
Skrevet

Det er en smykkebutikk ved siden av den butikken som selger Campers på Grensen.

Ja..jeg er veldig dårlig på navn...

Gjest glemte å logge inn
Skrevet

har vært der også :roll:

"tør" heller ikke bestille på nett, fordi jeg er så redd for at jeg skal bli skuffet. Neste prosjekt er vel at jeg må lage de selv, gulp.

Gjest Bergensbrud05
Skrevet

På Rosie and Friends nederst i Bogstadveien har de en god del smykker. Vet ikke helt hva du er ute etter, men de har i hvert fall litt romantisk/shabby chic stil. Ellers ganske mange av småbutikkene på Majorstua som har fine smykker og Benedicte Ferner på Frogner har masse! :)

Gjest gjestineII
Skrevet

Daydreams and pearls på Grünerløkka?

Gjest gjestulf
Skrevet

sugar shop i theresesgate og norway design ved saga kino?

Gjest glemte å logge inn
Skrevet

Tusen takk for tipsa - jeg går løs på "shoppingen" med ny iver :-)

Skrevet

I smågatene rundt Bogstadveien er det også åen del flotte butikker. mange av dem har smykker du ikke får tak i andre steder. Jeg kjøpte mine der :tommelsmil:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...