Gå til innhold

beste Ungdomsbil


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

At eldre BMWer er helt hinsides valg og du vil ende opp med reparasjoner til mangfoldige tusen er ikke korrekt, en godt vedlikeholdt BMW i 60-80 000,- klassen kan gi deg mangfoldige år på veien uten noe særlige kostnader utenom slitasje.

 

BMW har fått ryktet for du hører om de som handler seg en billig 3 serie fra midten av 90 tallet tidlig 2000 som har vært kjørt av en idiot, kjøp en BMW fra en fornuftig kar så skal du se både deg og din økonomi kommer seg helskinnet igjennom det.

 

Ironisk nok så hadde jeg også en far som påsto at det å kjøpe meg en BMW som første bil var idioti - kjøpte den for 20 000, hadde rep utgifter til underkant av 10 lapper i løpet av de 5 årene jeg hadde den. Valgte deretter å kjøpe meg en Opel Astra som min altvitende far anbefalte så varmt, gjett hvilke bil som ruinerte meg? 

Endret av Shackle
Skrevet

Opel Astra er jo enda verre, ikke rart. :P

Anonymkode: 9beea...7cd

Skrevet

Finnes ingen "ungdomsbil"

Folk har forskjellige smaker.

Jeg går etter biler som er drift sikker, brukte lite drivstoff og kommer seg til A til B

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...