Gå til innhold

~Sneglehuset~


Gjest Ninakanin

Anbefalte innlegg

:ler:

Jaaaa, det var helt utrolig hva det gjorde for motivasjonen!

Fargen var pøøøfekt, og pusekatten la jeg merke til med en gang, etter jeg var ferdig å juble over snopet :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest Gjesta

:ler:

Så bra! :-D

Selvfølgelig visste jeg at du måtte ha salt og søtt om hverandre -det er jo slik jeg gjør det selv! :sjenert::ler:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja, nå ligger det 1stk balleløs Theo på fanget mitt og småskjelver.

Dakkar liteeeeen. Han mjauet med en utrolig lys stemme da jeg traff han etter det var gjort, ingen tvil om at han er blitt kastrert nei! :ler:

Og da vi kom hjem så sjanglet han rundt litt i leiligheten og prøvde å finne seg en passende plass å ligge på, så kastet han opp litt (bare slim) for så å legge seg på fanget mitt.

Tommy er så søt, han merker at Theo ikke er helt frisk enda, så han er borte og snuser litt på han av og til, og ser opp på meg med et spørrende blikk. Hva er det med Theo? Er han syk? Hvorfor ligger han bare der?

Nå lager sambo middag, for jeg har ikke hjerte til å flytte meg, stakkars koseklumpen må jo få ligge på fanget mitt :hjerte:

I morgen er det første eksamen! :hoppe:

Endret av Sniglå
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Husker godt hvordan det var etter vi hadde kastrert Tito. Han var så pjusk og ør. Mjauet med lys stemme, var groggy og rakk ikke engang frem til kassen da han måtte tisse. :(

Sambo hadde enda mer vondt av pusen. Skulle nesten tro at det var han selv som hadde blitt kastrert. ;)

Men det går heldigvis ganske fort over. Plutselig er pusefnotten din pigg igjen. :) Han får ha god bedring hvertfall. Det tror jeg Sniglå klarer å sørge for. ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Dakkar lille Theo. Er litt glad for at Truly Scrumptious ble sterilisert før vi fikk henne, det er ikke noe moro å se sine små gullklumper dårlige.

Lykke til på eksamen i morgen, du er kjempeflink! :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

One down, two to go...

Takk for lykkeønskninger, det gikk helt greit i dag, jeg er sikker på at jeg står men om det blir med glans, det tviler jeg på :ler:

Jeg følte meg skikkelig nerd i dag, eksamen var ikke før klokka ett, og presis klokka åtte satt jeg på lesesalen, mutters alene og repeterte... :ler:

Men sånn ellers, Theo er frisk og fin, han sjanglet rundt her i hele går, kasta opp en gang, men det var det. Eneste jeg ser til det nå er at han ikke setter seg skikkelig ned på rompa når han setter seg, holder litt igjen liksom. Dakkaaaar...

Og! I dag skal jeg få taco til middag :Hehe: (eller karaoke som mamma kaller det, hun klarer aldri å huske hva det heter. Vanskelig med "nye" ord, vettu :ler:)

Og så en ting til, det var LITTEGRANNE surt i dag...Gamleklassen min hadde hatt siste eksamen og satt i sola spilte "it's a beautiful day" på full guff og drakk sjampis. Æsj, det kunne vært meg da, men å måtte jeg bare ta et år med den dumme forskningen (som jeg fikk heller lite igjen for, når jeg tenker etter...)

Jajaaaa....I det minste så er jeg en av de eldste på skolen nå da, en av de som alle ser opp til :Hehe:

:tunge1:

Nuh: lese litt på gebisser og sånnt drit.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Hehe, ja, når vi planlegger hva vi skal spise hjemme hos fossilene, så er det sånn:Skal vi ha sånn...eeeh..hva heter det..Sånn..KARAKOKE!

:ler:

Mødre. :tunge1:

Nå har jeg sovet littegrann...Trenger jeg å si at det var deilig?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...