Gå til innhold

Hva er dette? (Bilde)


Fremhevede innlegg

Skrevet

Har hatt denne greien under foten min i minst 7 år. Det blir en liten hard klump med hud som jeg peller av og så sitter jeg igjen med krateret du ser på bildet. Noen uker senere er den tilbake. Ser så stygt ut :(1CD58B56-27BB-4522-9DC4-61F042B7C550.thumb.jpeg.87318f18783a49e98b3e2c76b76c200b.jpeg

Anonymkode: e214f...21e

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Liktorn?

Anonymkode: e4869...c40

Skrevet

fotvorte?  Vi kan synse så mye vi orker, anbefaler å dra til fotpleier. 

Anonymkode: d55f9...d30

Skrevet

En ilke. Kjøp liktornplaster på apoteket.

Anonymkode: 63d83...2e7

  • Liker 1
Skrevet

Jeg har det samme, tror det er en vorte. Av og til kan den gi en stikkende følelse som at det er en nål om huden strekkes feil vei.

Jeg har forsøkt å bruke vortefjerningsmiddel (verucid) som etser bort lag på huden men fullførte aldri ordentlig. Så jeg kommer til å ta det opp med legen neste gang jeg har legebesøk.
Jeg har fjernet en vorte før, og da brukte de en slags frysespray til å fryse den ned og kutte den bort med skalpell, så mulig det må vurderes.

Anonymkode: 8ee85...e37

  • Liker 1
Skrevet

Fotvorte

Skrevet

Liktorn dukker gjerne opp der du har mest trykk under foten, ser ut fra trælene dine at du har mye trykk på foren akkurat der, om den også gjør litt vondt så gjetter jeg liktorn. Prøv som flere sier her, liktornplaster. Eller så kan det være en gjenstridig vorte, da kan du prøve vortefjerner evt ta deg en tur til lege og få fryst den. 

Anonymkode: cd959...dd4

Skrevet

Tørr hard hud. Ikke noe annet. Fil det vekk. 

Anonymkode: 46514...90e

Skrevet

Liktorn. 

Anonymkode: 0a802...b95

Skrevet

Hei trådstarter!

Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets regelverk:

Sitat

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.

Perelandra, mod. 

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...