Lillepusen Skrevet 21. mai 2005 #1 Skrevet 21. mai 2005 Er ny bruker og har ikke noe avatar/bilde... Leste her at man bare får utdelt et avatar... Det høres jo rart ut!!! Kan noen hjelpe meg med dette? :klø:
TeddyToria Skrevet 21. mai 2005 #2 Skrevet 21. mai 2005 Er ny bruker og har ikke noe avatar/bilde... Leste her at man bare får utdelt et avatar... Det høres jo rart ut!!! Kan noen hjelpe meg med dette? :klø: Hvis du går inn på profilen din (link oppe til venstre), så scroller du deg helt ned og finner avatar-alternativer. Du kan enten velge en fra databasen her på KG eller legge inn et lite bilde ol. du har på din egen pc...bare pass på at det ikke er mer enn 6 kB stort! Håper du får det til!
Lillepusen Skrevet 22. mai 2005 Forfatter #3 Skrevet 22. mai 2005 Fikk det til tilslutt...! Men det var ikke så lett å finne en som var liten nok... Takk for hjelpen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå