Gå til innhold

Hei


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hallo alle sammen, jeg har nå slitt med pitringer, stikkinger, nummenhet osv i armene og i beina. Har skjedd to ganger at jeg har mistet følelsen i den ene armen og halve annsiktet på begge sider. Noen ganger så bare pitrer det i fingertuppene, knærne og de fleste steder egentlig. Andre ganger så er det akkurat som om en av armene følelse skikkelig sliten ut uten av at jeg har gjort noe det samme med beina spesielt venstre foten det er akkurat som det føles at jeg må jibbe ekstra for å løfte den, subber på en måte (vanskelig å forklare) . Har vært hos leger, nevrolog og har nå blitt sent videre til mr og nevrografi. Jeg lurte på om noen av dere har opplevd noe lignende dette har vart omtrent siden januar og er kjempe irriterende og blir jo redd også for aner ikke hav dette er. Det jeg er mest redd for er at ingen finner ut av hva dette er og da må leve med dette, men vil samtidig ikke at det skal være noe farlig. Er så stresset for dette hele tiden noe som gjør det vanskelig å være meg selv. Håper på noen gode svar her😁 

Anonymkode: 26f53...f67

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei trådstarter! 

Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets regelverk:

Sitat

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.

Perelandra, mod. 

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...