Gå til innhold

Holde vekten/slanke seg under fadderuke


Fremhevede innlegg

Skrevet

Umulig prosjekt?

Har hatt en lang periode med mye trening, og aldri vært mer fornøyd! Nå er fadderuken på fult kjør, og jeg blir nesten deprimert av å se kroppen forfalle.. Så mye alkohol hver kveld og dårlig tid til å skulle få inn en treningsøkt. Men jeg prøver..

Er det et umulig prosjekt eller har dere tips?

Anonymkode: 2bdfb...877

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er da bare én uke? 

Anonymkode: 61527...1d8

Skrevet
7 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Det er da bare én uke? 

Anonymkode: 61527...1d8

Over 2 uker.

Anonymkode: 2bdfb...877

Skrevet

Du er vel ikke på fest fra 08 om morgenen til neste morgen, så det er fullt mulig å få inn ei treningsøkt i løpet av dagen? De færreste har vel forelesninger mer enn et par timer om dagen. Om du ønsker å holde vekta nede kan det også være greit å kutte ned på alkoholinntaket, ingen tvinger deg vel til å drikke så mye? Kan vel forsåvidt være lurt av flere årsaker å holde alkoholinntaket på et akseptabelt nivå. Man kan også velge drinker med mindre sukker og kalorier. F.eks. lettbrus som blandevann, mindre øl og vin.

  • Liker 1
Skrevet

Du bestemmer jo selv ditt inntak av alkohol! ;) Det kan i ettertid gi deg styrke å tørre å bryte med forventet handlingsmønster.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...