AnonymBruker Skrevet 3. juni 2019 #1 Skrevet 3. juni 2019 Er det noen som opplever å få, eller få forverret soleksem av p-piller? Spesielt Yasminelle? Jeg byttet for noen måneder siden til Yasminelle og føler at soleksemen min er mye værre enn de forrige årene, og det det eneste jeg kommer på av endringer er p-pillene. Anonymkode: 59511...156
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2019 #2 Skrevet 3. juni 2019 Ja, veldig vanlig bivirkning Anonymkode: b7647...0d2
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2019 #3 Skrevet 3. juni 2019 Jeg fikk generelt dårligere hud av Oralcon. Kviser, soleksem, blir generelt lettere solbrent. Det er vanlige bivirkninger Anonymkode: 918bd...f20
pessimistisk Skrevet 3. juni 2019 #4 Skrevet 3. juni 2019 Huden blir mer sensitiv av p-piller, og man får for eksempel lettere pigmentflekker. Så er veldig sikker på at soleksemet henger sammen med p-pillene!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå