Gå til innhold

Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei. Har de siste ukene hatt hodepine ca 5 av 7 dager i uken, det kan vare i flere timer iløpet av dagen. Føler Paracet hjelper litt men jeg har ikke lyst til å bruke det hver dag i flere måneder. Det gjør vondt i øynene, bak øynene, pannen og rundt omkring fremme i hodet. Hodepine er ikke noe jeg har vært veldig plaget av før, men akkurat nå i det siste har det vært til tider helt jævlig. Har nylig tatt masse blodprøver (for noe annet), de var helt fin. 

 

Er det noen andre måter å minske plagene, eventuelt hva det kan være? 

Anonymkode: d4a2c...5a5

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Jeg har selv hatt mye hodepine/migrene, da har det som regel vært pga veldig lite søvn, utmattelse (har hatt alt for mye å gjøre til tider), har også spist lite noen perioder, depresjon og vitaminmangel, kanskje det kan være noe av dette? 

 

Anonymkode: 4a483...698

Skrevet

Har du sjekket synet ditt?

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet
På 1.6.2019 den 23.18, TheGirlWhoWaited skrev:

Har du sjekket synet ditt?

Ikke på 1-2 år. Har merket at jeg er lyssky om det kan ha noe å si, verker litt i øynene av lys men venner meg til det etterhvert. 

Anonymkode: d4a2c...5a5

AnonymBruker
Skrevet

Hadde lignende smerter når jeg overanstrengte synet mitt. spes på siden av øynene og midt i mellom øynene/ foran på panna. Ble bedre etter jeg begynte med lesebriller. Du burde i det minste få utelukka at det er synet ditt som forårsaker smertene. 

Anonymkode: 82581...0d1

AnonymBruker
Skrevet

1) Optiker

Anonymkode: c1c6d...c1c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...