søndagsengel? Skrevet 11. april 2005 #1 Skrevet 11. april 2005 Skriver dere mamma og pappa, bestemor, farfar osv i invitasjonene, eller bruker dere navnene deres?
Gjest gjesta Skrevet 11. april 2005 #2 Skrevet 11. april 2005 Skriver dere mamma og pappa' date=' bestemor, farfar osv i invitasjonene, eller bruker dere navnene deres?[/quote'] Har ikke tenkt på! Lurer på det samme jeg også nå..
leela Skrevet 11. april 2005 #3 Skrevet 11. april 2005 Vi skrev navnene deres. Vi skrev jo hilsen oss, og min mamma er jo ikke min andre halvdels mamma.. (ennå )
Gjest gjesta Skrevet 11. april 2005 #4 Skrevet 11. april 2005 Vi skrev navnene deres. Vi skrev jo hilsen oss' date=' og min mamma er jo ikke min andre halvdels mamma.. (ennå )[/quote'] Ja, det bør jo være mest rett
fant Skrevet 11. april 2005 #5 Skrevet 11. april 2005 Vi skrev navnene deres. Vi skrev jo hilsen oss' date=' og min mamma er jo ikke min andre halvdels mamma.. (ennå )[/quote'] Det gjorde vi også
TeddyToria Skrevet 11. april 2005 #6 Skrevet 11. april 2005 Nå har ikke jeg flere besteforeldre igjen selv, dessverre...og min kjære har bare én bestemor igjen, så vi kommer til å skrive "Kjære Mor", men ellers ville vi nok brukt navn og ellers akkurat det samme som til alle andre!
Annie78 Skrevet 11. april 2005 #8 Skrevet 11. april 2005 Vi skarev navnene på alle, vi og. Og de fikk like invitasjoner som resten av gjengen...
Gjest Betty Boop Skrevet 11. april 2005 #9 Skrevet 11. april 2005 Vi skarev navnene på alle' date=' vi og. Og de fikk like invitasjoner som resten av gjengen... [/quote'] Samme her!
leela Skrevet 11. april 2005 #10 Skrevet 11. april 2005 Nå har ikke jeg flere besteforeldre igjen selv' date=' dessverre...og min kjære har bare én bestemor igjen, så vi kommer til å skrive "Kjære Mor", men ellers ville vi nok brukt navn og ellers akkurat det samme som til alle andre! [/quote'] Når jeg tenker etter skrev vi faktisk Kjære Bestemor [navnet] til alle tre bestemødrene
Kali- Skrevet 11. april 2005 #11 Skrevet 11. april 2005 Når jeg tenker etter skrev vi faktisk Kjære Bestemor [navnet] til alle tre bestemødrene Det var kjempelurt! Det blir vel enten navnene på alle her, men jeg syns det er litt koselig når de får sine "titler" også... Jaja... Vi får se.
Gjest Anonymous Skrevet 11. april 2005 #12 Skrevet 11. april 2005 Vi skrev Mamma / svigermor og pappa / svigerfar. Og mormor, farmor o.s.v. Synes det blir litt mer personlig jeg
Minerva Grey Skrevet 11. april 2005 #13 Skrevet 11. april 2005 Inviterte foreldrene ved navn, men mener jeg skrev 'mormor [navn]' i bestemors - vi har bare en besteforelder i live på deling... :-(
Coria Skrevet 12. april 2005 #14 Skrevet 12. april 2005 Vi skrev Bestemor og Bestefar, for det er jo det vi kaller dem. Foreldrene våre fikk ikke invitasjon.
Lia Skrevet 12. april 2005 #15 Skrevet 12. april 2005 Jeg har kun en bestemor igjen, og hun var så syk at hun ikke kunne komme. Er blitt dement, dessverre, så det hadde heller ingen hensikt å sende invitasjon, da hun ikke er med i "vår verden" mer... Men foreldrene fikk invitasjon der vi inviterte mamma og pappa. Vi har svært godt forhold til begge foreldreparene, så for oss var det mest naturlig sånn.
Trampe Skrevet 12. april 2005 #17 Skrevet 12. april 2005 Har lurt på det jeg også. Tror vi kommer til å skrive mamma /svigermor osv. Det er mest personlig. Han kaller sin eneste gjenlevende bestemor for "bette", så det kommer det til å stå i hennes invitasjon.
Gjest Anonymous Skrevet 12. april 2005 #18 Skrevet 12. april 2005 Vi sender ikke invitasjon til foreldrene, søsken og forlovere. Det er jo en selvfølge at de skal være med, og ser ikke grunn til å gjøre det heller.
tommeline Skrevet 12. april 2005 #19 Skrevet 12. april 2005 Vi sender ikke invitasjon til foreldrene' date=' søsken og forlovere. Det er jo en selvfølge at de skal være med, og ser ikke grunn til å gjøre det heller.[/quote'] men det er da hyggelig med innbydelse selv om man er selskreven gjest (og kanskje betaler en del av gildet...). Skrev navn på gjestene, ikke farmor/mor/onkel etc.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå