AnonymBruker Skrevet 24. januar 2019 #1 Skrevet 24. januar 2019 Min eks kommenterte hele tiden at det lukta dritt av ånden min. Nå vil jeg ta tak i problemet. Tok fingeren bakerst på tunga - da lukta det bæsj. Så tok jeg fingeren på mandlene - da lukta det bæsj. Noen som vet hva dette kan være? Og om jeg må dra til legen eller til tannlegen for å bli kvitt dette? Anonymkode: b0c58...f71
AnonymBruker Skrevet 24. januar 2019 #2 Skrevet 24. januar 2019 7 timer siden, AnonymBruker skrev: Min eks kommenterte hele tiden at det lukta dritt av ånden min. Nå vil jeg ta tak i problemet. Tok fingeren bakerst på tunga - da lukta det bæsj. Så tok jeg fingeren på mandlene - da lukta det bæsj. Noen som vet hva dette kan være? Og om jeg må dra til legen eller til tannlegen for å bli kvitt dette? Anonymkode: b0c58...f71 Ville gått til begge to. Anonymkode: 9de36...c81
Bahir Skrevet 24. januar 2019 #3 Skrevet 24. januar 2019 Prøv å klem på mandlene med qtips, mens du ser med speil. Det kan være mandel stener, de er hvite/gule og illeluktende. Har du vondt? Jeg fikk ekstremt vondt i halsen når jeg hadde det, og trodde det var halsbetennelse. De vil poppe ut som en hudorm. Du kan se på YouTube "tonsile Stones" Problemet mitt med lukt og smerter forsvant idet jeg fikk fjernet dem. Om det er en diagnose man egentlig skal til lege for er jeg usikker på.
naive Skrevet 24. januar 2019 #4 Skrevet 24. januar 2019 Mandelsteiner eller tannkjøttbetennelse. Kan være en kombinasjon av begge deler.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå