AnonymBruker Skrevet 18. januar 2019 #1 Skrevet 18. januar 2019 Hei! Jeg har i åresvis hatt en tendens til å få utslett på brystkassen, av og til på hals og ansikt. Litt på skuldrene i blant. Det er nuppete liksom. Ikke særlig rødt. Variabelt hvor mye det er snakk om. Men nå er det mye for tiden. Tenker at det kan være reaksjon på medisin. Siden dette har kommet og gått i lang tid så tenker jeg at det kan være cipralex. Er andre som får utslett av cipralex? Anonymkode: f4824...df6
AnonymBruker Skrevet 18. januar 2019 #2 Skrevet 18. januar 2019 LES PAKNINGSVEDLEGGET! Tafatte er folk? Nei, vi spør vilkårlige folk på et forum, de vet bedre! Anonymkode: ae50f...804
Becka Skrevet 19. januar 2019 #3 Skrevet 19. januar 2019 10 timer siden, AnonymBruker skrev: LES PAKNINGSVEDLEGGET! Tafatte er folk? Nei, vi spør vilkårlige folk på et forum, de vet bedre! Anonymkode: ae50f...804 Det har hun helt sikkert også gjort! Hva er vitsen med et helse forum om man ikke kan spørre! Vis respekt uansett hva du måtte mene!
AnonymBruker Skrevet 19. januar 2019 #4 Skrevet 19. januar 2019 10 timer siden, AnonymBruker skrev: LES PAKNINGSVEDLEGGET! Tafatte er folk? Nei, vi spør vilkårlige folk på et forum, de vet bedre! Anonymkode: ae50f...804 Hva feiler det deg da?? Jeg har selvfølgelig lest pakningsvedlegg. Er jo ikke helt idiot heller! Jeg har tatt det opp med leger. Men får ikke ordentlig svar på dette. Det må da være lov å spørre om andre har opplevd det samme og liknende utslett ved bruk av samme medisin. Anonymkode: f4824...df6
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå