AnonymBruker Skrevet 12. januar 2019 #1 Skrevet 12. januar 2019 ... og jeg føler meg helt rar. Litt sånn "høy" som om jeg svever, samtidig ganske svimmel og litt kvalm. Ekkelt. Noen som har brukt Lyrica som vet om denne følelsen går bort etterhvert? Anonymkode: 09ed2...a15
AnonymBruker Skrevet 12. januar 2019 #2 Skrevet 12. januar 2019 Les pakningsvedlegget Anonymkode: 0b7c8...68b
AnonymBruker Skrevet 12. januar 2019 #3 Skrevet 12. januar 2019 Ja, det er vanlig i starten. Det går over etter noen dager. Men om du skal øke dosen etterhvert så kan du oppleve det igjen. Anonymkode: 72036...1af 1
AnonymBruker Skrevet 12. januar 2019 #4 Skrevet 12. januar 2019 Det er helt vanlig. I rusmiljøet er Lyrica populært fordi man kan få rus av det. Da gjerne i litt høyere dose. Ikke noe jeg anbefaler naturligvis. Anonymkode: b4312...1d0
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå