tjolahei Skrevet 1. januar 2019 #1 Skrevet 1. januar 2019 Jeg begynte med Loette i mai. Etter det har humøret mitt vært veldig varierende, men mest trist. Jeg kan plutselig falle helt i kjelleren og tro at kjæresten ikke elsker meg, ikke syns jeg er fin, osv.. også kan det går 1 dag eller 2 også er jeg plutselig glad igjen, veldig rart. Jeg har ikke tenkt før nå at det kanskje er p-pillene som gjør det. Har vært deprimert tidligere, men på en litt annen måte. Nå føler jeg meg stort sett «matt» hele tiden. Er det noen som kjenner seg igjen? Jeg har gått på cerazette tidligere, men slutta pga så mye mellomblødninger.
AnonymBruker Skrevet 1. januar 2019 #2 Skrevet 1. januar 2019 Jeg opplevde også det da jeg gikk på Loette. Var mistenksom på kjæresten min og sjalu for ingen grunn og deprimert. Sluttet på p-piller etter dette, og har brukt kondom siden. Det ble mye, mye bedre etter dette!! Orker ikke tanken på at hodet skal bli som det var da jeg gikk på p-piller, så enn så lenge stapper jeg ikke ekstra hormoner i meg. Anonymkode: 3d604...f8a
tjolahei Skrevet 1. januar 2019 Forfatter #3 Skrevet 1. januar 2019 Takk for svar! Da får jeg ta det opp med legen når jeg skal dit snart 😊 håper humøret blir bedre uten disse pillene. 1
AnonymBruker Skrevet 1. januar 2019 #4 Skrevet 1. januar 2019 Lykke til ❤️ Det var i alle fall svaret for meg, og jeg var sjeleglad for at det ikke var noe galt med meg, men at jeg rett og slett hadde reagert på p-piller Anonymkode: 3d604...f8a
AnonymBruker Skrevet 2. januar 2019 #5 Skrevet 2. januar 2019 Jeg tenker også å bytte fra Loette til et annet merke. Blir lett deppa for no reasons pga pillene. Anonymkode: f0565...1d5
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå