AnonymBruker Skrevet 9. november 2018 #1 Skrevet 9. november 2018 Hei.. jeg er gravid men i uke 6 bare... jeg er utrolig kvalm allerede og spyr kanskje en time etter måltid... Nesten hver gang, akkurat som at kroppen får en reaksjon.. jeg er allerede tynn fra før og vil ikke gå ned mer i vekt nå, hjelp- hva skal jeg gjøre?!! Pg hvorfor går jeg ned i vekt når maten er tatt opp 1 time etter ca maten?.. burde jeg oppsøke lege? Anonymkode: 9c0da...29d
Chablis Skrevet 9. november 2018 #2 Skrevet 9. november 2018 Kvalme er helt normalt de fleste månedene (og for de uheldige i hele svangerskapet). Dersom det går ut over ditt dagligliv så kan du kontakte lege. Du skal vel uansett på en kontroll om ikke så lenge. I mellomtiden finnes det mange råd på nett for svangerskapskvalme. Gratulerer med spire!
Chablis Skrevet 9. november 2018 #3 Skrevet 9. november 2018 Vil legge til at min menig kun er hva jeg ville gjort. Jeg har ingen forutsetning for å si hva som er best for din helse. Det er det ingen her som kan. Så følg magefølelsen (!) din og ta en tur til legen dersom du er bekymret.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå