AnonymBruker Skrevet 5. november 2018 #1 Skrevet 5. november 2018 Fikk depot forrige uke og siden da har jeg fått vondt i beina på nettene og igår begynte det allerede på ettermiddagen. Måtte ta Ibux som jeg egentlig ikke skal ta fordi jeg tar litium også. Fikk fotmassasje av venninna mi som hjalp. Frister lite å ta mere depot når jeg får smerter i føttene. Venter på å få magnesium av hjemmesykepleien, den jeg kjøper reseptfritt hjelper ikke. Håper skikkelig magnesium vil hjelpe. Noen med erfaring? Er liksom ikke noe alternativ å slutte på antipsykotika, men ser ikke annet valg om smertene ikke gir seg. Anonymkode: 9e4b5...ba1
AnonymBruker Skrevet 5. november 2018 #2 Skrevet 5. november 2018 Snakk med legen din hvis det er plagsomt, det kan være en bivirkning at den type medisin. Det står nok i vedlegget til medisinene Anonymkode: 790de...34d
AnonymBruker Skrevet 5. november 2018 #3 Skrevet 5. november 2018 Det kan absolutt være en bivirkning ja. Jeg fikk quetiapin en periode for søvn men fikk så vondt i beina at de levde sitt eget liv. Anonymkode: 4223f...48c
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå