Gå til innhold

Alkohol


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hver gang jeg drikker alkohol blir jeg skikkelig gira og får masse energi og så etter en stund er jeg helt utslitt og sovner nesten. Hvorfor skjer dette? Det er jo når jeg er på mitt «fulleste» at jeg danser ogsånt, da føler jeg meg ofte svimmel osv. Men når jeg er trøtt osv er det flest som spør om jeg er full osv. 

Anonymkode: 5be88...50f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det som går kjapt opp går kjapt ned igjen. Dette er normal virkning av alkohol. For å få mindre svingninger må man drikke mindre og saktere.  Når du merker glad humøret kommer så ta en drikkepause, drikk en drink etter en time for å opprettholde gladhumøret, men ikke fler for da bikker du fort over til å bli kjempe full og deretter kjempetrøtt og dårlig. 

Øl blir man mer trøtt av, champagne holder en oppe litt lenger :)

Anonymkode: cd8aa...ad2

Skrevet

Så vidt jeg vet får du mer adrenalin av å drikke alkohol, så når du er på topp føler du deg skikkelig gira, mens du blir sliten når rusen avtar

Anonymkode: aa1de...c4b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...