Gjest gjesta Skrevet 16. mars 2005 #1 Skrevet 16. mars 2005 Er det bare meg eller virker det som det blir mer & mer vold i Norge?? HVA er det som gjør det egentlig? Jeg kan ikke tro det er bare pga voldsfilmer, hvis de har så mye påvirkning da... Trist å se utviklingen... ( NÅ skal jeg holde meg til denne avataren, ble aldri fornøyd med de jeg fant! )
Dagoberta Skrevet 16. mars 2005 #2 Skrevet 16. mars 2005 Jeg synes også det virker som om det blir mer og mer vold.. men har lurt på om jeg bare tror det fordi jeg har lest mye VG de siste åra bruker å være litt ekstra skremt etter å ha lest den avisa..
Gjest gjesta Skrevet 16. mars 2005 #3 Skrevet 16. mars 2005 Ser det er uenighet om volden har økt, i en artikkel jeg fant. Noen mener den ikke har økt, men at flere rapporterer vold til politiet. http://www.forskning.no/Artikler/2003/mars...s/1048777469.25
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå