Gå til innhold

normal forkjølelse eller?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Har høy feber, slimete hals og nese som renner som bare fy. Normalt ville jeg tenkt at det var en forkjølelse, men det verker sånn i hele ansiktet. Pannen kinn og spesielt tenner verker veldig, er det et kjennetegn på noe annet eller? Har ikke hatt det helt slik før

Anonymkode: fef10...ee4

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bihulebetennelse 

Anonymkode: 4cdb6...669

Skrevet

Kan være bihulebetennelse, går ofte over av seg selv 🙂 kan hjelpe med nesespray

Anonymkode: 33fcd...514

Skrevet
3 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Kan være bihulebetennelse, går ofte over av seg selv 🙂 kan hjelpe med nesespray

Anonymkode: 33fcd...514

får man kjøpt nesespray på bensinstasjon? vet ikke om jeg orker å bevege meg ut

Anonymkode: fef10...ee4

Skrevet

Er sånn det kjennes ut når jeg har bihulebetennelse. Kan bli veldig vondt... Bruker å ligge på varm rispute/varmepute. Hjelper å koke vann og deretter puste inn dampen, ved å ha hodet over vannet med håndkle over for å få all dampen i ansiktet. Det bruker å åpne opp litt, og deretter minske trykket litt. Ellers hjelper nesespray litt. :) 

Gjest Klodrian
Skrevet

Høres veldig ut som bihulebetennelse, ja. Neseskylling funket fjell for meg, etter anbefaling fra lege. Man får kjøpt nesehorn og fysiologisk saltvann på apoteket. 

Fikk også beskjed om å holde meg unna vanlig nesespray så langt det lot seg gjøre, men å ikke bruke det mer enn 10 dager. 

Skrevet

Er det smittsomt? Burde jeg bli hjemme imorgen eller prøve å gå på skolen?

Anonymkode: fef10...ee4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...