AnonymBruker Skrevet 27. august 2018 #1 Skrevet 27. august 2018 Hei, jeg går på p-pillen microgynon og har gått på den siden januar. Jeg har hoppet over mensen nå helt siden begynnelsen av juni. De siste dagene har jeg på en måte hatt følelsen av at jeg snart får blødning. Du vet når du får den følelsen i magen av at mensen snart kommer. Er dette normalt? Er det bare fordi jeg har hoppet over mensen en stund? tusen takk til alle som tar seg tid til å svare, er litt bekymret:) Anonymkode: a0649...dfd
AnonymBruker Skrevet 27. august 2018 #2 Skrevet 27. august 2018 Helt normalt, få mensen så forsvinner smertene. Anonymkode: f0d1b...920
AnonymBruker Skrevet 27. august 2018 #3 Skrevet 27. august 2018 1 minutt siden, AnonymBruker skrev: Helt normalt, få mensen så forsvinner smertene. Anonymkode: f0d1b...920 Godt å høre! Har bare 7 dager igjen på brettet, tenkte å ta pause etter det Anonymkode: a0649...dfd
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå