MorTil2 Skrevet 27. august 2018 #1 Skrevet 27. august 2018 Skal kjøpe ny vaskemaskin, og ser samtidig på slike stativ med liten kurv under som selges på Elkjøp og Power. Har litt vondt for å tro at disse skal tåle en maskin på 90 kg pluss vann og klær.... Noen erfaringer ? Samtidig lurer jeg på om noen har et godt tips til et høyt, pent og stillegående kjøleskap ?
FrodeF Skrevet 27. august 2018 #2 Skrevet 27. august 2018 Ja, dette er lureri. Skjønner ikke at de har lov til å selge noe som helt sikkert ikke tåler den belastningen. De har til og med laget falske anmeldelser for å lure kundene.
MorTil2 Skrevet 27. august 2018 Forfatter #3 Skrevet 27. august 2018 27 minutter siden, FrodeF skrev: Ja, dette er lureri. Skjønner ikke at de har lov til å selge noe som helt sikkert ikke tåler den belastningen. De har til og med laget falske anmeldelser for å lure kundene. Ja,iforhold til prisen på Elkjøp og Power, så selger ihvertfall Miele sine egne stativer, og de ligger på over 5000 kroner ..... Ikke spesielt aktuelt å betale like mye for et stativ som en vaskemaskin, men sier vel noe om kvaliteten. Blir vel god, gammeldags plassering på gulvet.
AnonymBruker Skrevet 27. august 2018 #4 Skrevet 27. august 2018 Vi hadde en slik til under 1000-lappen under vår Miele-maskin, har da gått fint i 10 år. Anonymkode: 4a610...608
AnonymBruker Skrevet 27. august 2018 #5 Skrevet 27. august 2018 7 timer siden, MorTil2 skrev: Skal kjøpe ny vaskemaskin, og ser samtidig på slike stativ med liten kurv under som selges på Elkjøp og Power. Har litt vondt for å tro at disse skal tåle en maskin på 90 kg pluss vann og klær.... Noen erfaringer ? Samtidig lurer jeg på om noen har et godt tips til et høyt, pent og stillegående kjøleskap ? Kunne ikke klart meg uten vaskemaskinforhøyer. Slipper å bøye ryggen så mye når klærne skal inn og ut av vaskemaskinen. Har faktisk slitt ut ett stativ og er på stativ nummer to. Første generasjons stativ hadde aliminiumsplate opp på den ble stygg av vannsøl. Stativene laget av hardt materiale tåler både maskinen, tørketrommel og klær under vask. Ellers vil det være reklamasjonssak. Men vær obs på en ting, både stativet og vaskemaskinen må være i vater for at vaskemaskinen ikke skal få unødvendig slitasje ved bruk og særlig sentrifugering. Anbefales. Kjøleskap må du se hva som er mulig å få tak i i butikken. Der er stor sirkulasjon på kjøleskap så modeller noen kjøpte for 6 mnd. siden er neppe å få tak i, i dag. Anonymkode: 8a8fe...118
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå