Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Tenkte vi skulle dra på høsten. Vil til et stille og romantisk sted. Vil ha hotell ved stranden. Har ikke vært noe særlig ute å reist, så har ikke peilig på hvor det er fint å dra. Noen som har forslag?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Korsika skal visst være fint..har ikke vært der selv, men har sett at flere her anbefaler stedet... Der er det nok ganske varmt på høsten også vil jeg tenke meg..

Skrevet
Korsika skal visst være fint..har ikke vært der selv, men har sett at flere her anbefaler stedet... Der er det nok ganske varmt på høsten også vil jeg tenke meg..

Vi skal på bryllupsreise til Korsika! I juli/august. Har inntrykk av at det er stille og romantisk der... :-) Fikk faktisk idéen fra KG. Søk på Korsika i forumet så finner du mer :-)

Gjest Anonymous
Skrevet
Tenkte vi skulle dra på høsten. Vil til et stille og romantisk sted. Vil ha hotell ved stranden. Har ikke vært noe særlig ute å reist' date=' så har ikke peilig på hvor det er fint å dra. Noen som har forslag?[/quote']

Hva med en tur til Bali, med stopover i Singapore?

Øk reiselysten, besøk www.janovebrenden.no

:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...